UKRGROSHI
Корзина
 • UKRGROSHI
 • Відповіді на типові запитання
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • 1
 • 2
 • 3

Відповіді на типові запитання

Ukrgroshi - компанія, створена з метою допомоги населенню в отриманні без процентних позик. Кредити онлайн на карту, можна взяти під 0% не виходячи з дому. Без процентні кредити в Україні користуються великою популярністю. Виберіть свій кредит!

Кредит онлайн

Кредит онлайн - це позика без застави і поручительства. Оформлення даного виду кредиту є повністю автоматизованим процесом. Оформити його можна у себе вдома не відвідуючи відділення банків. Потрібен лише доступ до інтернету.

Кредит під 0%

Кредит під 0% означає відсутність плати відсотків за користуванням позики. Фінансові організації, які надають даний вид позики обмежують термін такого кредиту наприклад до 30 днів. У кожного позичальника свої особисті максимальні терміни кредитування під 0%.

Процентна ставка також може бути 0,01% і за користування кредиту потрібно буде повернути всього лише символічну плату. Це дуже зручно, якщо врахувати що Вам терміново потрібні Гроші до зарплати, або що то терміново купити, наприклад зібрати в школу дитину, або на ліки для літніх батьків.

Для того щоб терміново отримати кредит, необхідні такі документи:

 • паспорт;
 • идентифікаційнный номер;
 • номер телефону

Отримати кредит без посередників

Оформляючи позику без посередників, безпосередньо з кредитною установою, Ви економите свої особисті кошти, оскільки % ставка на виданий займ істотно нижча. Тому що не враховується комісія посередника, яка заздалегідь закладена в загальну суму кредиту

Кредит готівкою

Основна відмінність кредиту готівкою від позики онлайн є сам процес видачі грошей. Якщо процес онлайн позики повністю автоматизований, і гроші надходять зразу на карту після оформлення, то що б отримати Кредит готівкою потрібно особисто звернутися в банк або фінансової установи, надати необхідні документи і в разі позитивного рішення отримати кредит готівкою(позику не треба погашати одним платежем).

Кредит онлайн на карту

Щоб напевно отримати швидко кредит онлайн на карту потрібно вибрати кілька кредитних установ на нашому сайті і подати заявку відразу в кілька організацій. Таким чином, якщо раптом одна або дві установи відмовлять, то велика ймовірність схвалення іншими фінансовими установами.

Заявка на кредит і отримання коштів

Після того як Ви оберете фінансову організацію з кредитування, потрібно відправити заявку на кредит і отримати позитивне рішення щодо позики. Якщо Ви стали щасливчиком і Вам схвалили заявку на позику то гроші Ви отримаєте протягом кількох хвилин після підписання договору на дебетову або кредитну карту яка пройшла верифікацію.

Популярні кредити

Як же дізнатися які кредити полулярні? На нашому сайті зібрані найпопулярніші позики в Україні котрі видають кредити під 0%.

Гроші до зарплати

Терміново потрібні гроші до зарплати? Наприклад дружині на подарунок? Виникли непередбачені витрати? Захворіла дитина? Або просто потрібно випити? Тоді Ви звернулися за Адресаою. Ми допоможемо Вам підібрати найкращий варіант кредиту до зарплати. Нижче наведені вимоги щодо видачі позики:

 • Наявність банківської карти України;
 • Мобільний телефон;
 • Подключенне до інтернету;
 • Будь-яка кредитна історія;
 • Постійні доходи;
 • Ти повинен бути у віці від 19 до 67лет.

Топ кредити

Тут можна вибрати з ТОП кредитів України. Ми зібрали всі кращі сервіси з надання позик. Самі Топові кредитні пропозиції чекають на Вас.

Кредит на протязі 15 хвилин

Терміново потрібен Кредит на протязі 15 хвилин? Тоді Ви звернулися за Адресаою. Кращі сервіси онлайн кредитування протягом 15 хвилин - зібрані на самому популярному сервісі України УкрГроші. Весь процес видачі позики займає до 15 хвилин і гроші у Вас на карті. Спробуй кращий сервіс УкрГроші!

Кредит з поганою кредитною історією

Потрібен Кредит з поганою кредитною історією? Найбільш затребуваний вид кредитування. Оскільки зіпсована кредитна історія служить причиною відмови у видачі позик. Але щоб підвищити шанси незважаючи на погану кредитну історію, краще подати кілька заявок відразу в кілька фінансових організацій з метою отримати позику. Після схвалення заявки на кредит, і своєчасного погашення позики, кредитна історія покращиться і допоможе в майбутньому оформляти позики на більш високі суми кредиту.

Позика онлайн

Позика онлайн - це позика без застави і поручительства. Оформлення такої позики є повністю автоматизованим процесом. Отримати її можна у себе вдома не відвідуючи відділення банків. Позика онлайн на карту під 0% оформляється дуже швидко. Оформити її можливо у своєму будинку. Потрібен лише доступ до інтернету.

Корисні поради!

Якщо після видачі кредиту онлайн або кредиту під 0%, ти не встигаєш його погасити вчасно, і не хочеш сплачувати відсотки за прострочення, - візьми таку ж позику в іншій кредитній організації і поверни першій. Або попроси родичів, наприклад дружину, чоловіка, батьків, допомогти тобі в перекредитуванні, нехай вони оформлять на себе. Це допоможе тобі уникнути:

 • Поганої кредитною історією;
 • Прострочки по кредиту і переплати відсотків;
 • Безсонних ночей, здоров'я і нервів

Домашня сторінка Ukrgroshi не є кредитором і не видає позики. У всіх кредиторів, яких описано, є необхідна ліцензія кредитної установи.